Co może znaczyć wydzielina z białymi grudkami?

Witam. Mam problem. Nie wiem co się dzieje. Raz na jakiś czas zwłaszcza po okresie 2-3 dni po okresie mam wydzieline z białymi grudkami. Gdy po dłuższej przerwie od seksu współżyje na koniec mam biała wydzieline z grudkami. Byłam u ginekologa stwiderdzil ze nie mam nadzerki i ze jest w porządku. Ale nie daje mi to spokoju. Proszę o pomoc

Lek. Bartłomiej Grochot

Gdyby pojawił się jakieś niepokojące objawy jak ból czy krwawienie to proszę udać się na kontrole ginekologiczną. Przypominam również o regularnym wykonywaniu badan cytologicznych.