Co może znaczyć wysypka na skórze?

Od tygodnia rano budze sie z bialymi okraglymi wybroczynami (z bliska czerwona krostka z bablem dookola)...znikaja do poludnia. Zauwazylam, ze zaczyna mnie lekko cos wysypywac kolo 18 i potem coraz wiecej, a rano cale nogi i od kilku dni rece w coraz wiekszej ilosci babli. Do dzisiaj nie swedzialo a od dzis placami swedzi placami i w dzien bylo widac czerwone kropki na nogach. Zauwazylam w jamie ustnej czerwona jakby wypalona plame. Lek. w Anglii pow. ze alergia ale widzial tylko na zdjeciach i gdy uslyszalnze znika to z automatu alergia...jakby nie ma na co...nic nie zmienilam nie jestem alergikiem, jedynie co to byly straszne upaly ale ze sloncem malo do czynienia miala. Teraz jest chlodniej a wysypka wieczorami coraz mocnoejsza i zaczyna swedziec.

Postawienie diagnozy w każdym wypadku wymaga badania lekarskiego i rzetelnie zebranego wywiadu. Jest toi szczególnie ważne w schorzeniach dermatologicznych, gdyż zmiany skórne trzeba dokładnie obejrzeć. Proponuję wizytę w poradni dermatologicznej. Pozdrawiam.