Co może znaczyć zgrubienie wokół sutka?

Od pewnego czasu mam wyczuwalne zgrubienie wokół sutka, nie ma zaczerwienienia, nie sączy się nic z niego, nie ma wysypki. Nie cierpię na cukrzycę pije alkohol okazjonalnie, za to biorę regularnie tabletki na nadciśnienie od nastu lat... Jakich szczegółów jeszcze potrzeba żeby stwierdzić co to jest????

Szanowny Panie, należy wykonać badanie, dlatego też powinien Pan udać się do lekarza rodzinnego