Co może znaczyć zmęczenie i brak libido?

Dzień dobry od roku zmagam się z następującymi objawami: nie jestem w stanie odczuwać uczuć straciłem libido, jestem bardziej niż zwykle zmęczony,, Na co wskazują moje objawy?
MĘŻCZYZNA, 29 LAT 8 miesięcy temu

Dzień dobry,

Takie objawy mogą wskazywać na wiele problemów psychologicznych. Zalecam udanie się na konsultacje do psychologa, aby bardziej szczegółowo omówić Pańskie trudności i postawić diagnozę.

Pozdrawiam,

Oliwia Mazurowska

Dzień dobry, trochę za mało informacji aby można było stwierdzić na co Pan cierpi. Może to być po prostu obniżony nastrój, chroniczne zmęczenie ale też zaburzenia depresyjne.

Proszę skontaktować się z psychologiem.