Co może znaczyć zmęczenie, senność, rozdrażnienie, wypadanie włosów oraz ból piersi?

Witam mam 27 lat i ostatnio mam dziwne objawy i trochę mnie to niepokoi i proszę o poradę a więc: odczuwam zmeczenie i senność jestem rozdrazniona i bardzo bolą mnie piersi sa naprzmiale i ostatnio sporo urosły oraz ja zauważyłam przyrost wagi w ciagu 2 miesięcy z 8 kg a nie bylam na diecie i nie zminilam nawyków żywieniowych, bardzo wypadają mi włosy a wcześniej nie miałam z tym problemu , czesto sikam, i odczuwam czasami ból u dołu brzucha okres miałam na koniec listopada i ciąża jest wykluczona bo robiłam test . Proszę o poradę .

Szanowna Pani.
Czułość i swoistość testów ciążowych nie wynosi 100%. Przedstawione przez Panią objawy mogą być wynikiem ciąży, ale również zmian hormonalnych niezwiązanych z ciążą. Radzę udać się do ginekologa celem dalszej diagnostyki.

Pozdrawiam