Co można robić przed zmniejszeniem żołądka?

Witam Za tydzien bede miec operacje zmiejszenia zoladka Mam dwa pytania Pierwsze to czy tydzien przed operacja moge zazyc apap przeciwbolowy Mam okres tak bolesny że nie daje rady Drugie pytanie Jestem po paralizu bella twarzy Od czasu do cZasu mam skurcze twarzy moj neurolog mowil ze tak moze być Ale w sobote tzn 5 dni temu przy klotni zdenerwowaniu mialam skurcz i od tamtej pory mam bol w okolicy skroni po prawej stronie tam gdzie miałam paraliż ale ten bol jest przy schylaniu obracaniu wstawaniu taki pare sekundowy Podkresle ze lecze sie na nadciśnienie I mam naczyniaka zylnego w głowie Za tydzień operacja Nie zdaze juz zarejestrować się ani do laryngologa ani neurologa Czy moga mnie wycofac z operacji?

Lek. Paweł Szadkowski

Kwalifikacja do zabiegu leży po stronie lekarza prowadzącego oraz anestezjologa. To czy będzie się pani kwalifikować do operacji będzie zależało od pani stanu w danym dniu, ale raczej tego typu schorzenie neurologiczne nie powinno utrudnić znieczulenia i przeprowadzenia zabiegu.