Co myśleć o tym Holterze?

Bardzo proszę o interwencję wyników holtera: 128243 QRSów, średni tym Hr 95, max rytm hr 194, min rytm hr 52, 110 tachykardii, 78 pojedynczych przedwczesnych pobudzeń komorowych. 3 lata temu przeszedłem ablację

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik holtera należy interpretować w całości. Proszę skonsultować się z kardiologiem.