Co na nerwicę podczas karmienia piersią?

Dzien dobry jestem Matka 4 dzieci najmlodeSze ma 10 miesiecy ,karmie tylko piersia ,a cierpie na nerwice , Jestem b znerqicowana! Nie mam znikad pomocy ,co moge wziac zeby Sobie pomoc

terapie.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza