Co na tłusty łupież?

Witam :) od ponad dwóch lat mam problem z łupieżem na głowie, dodam że jest on tłusty i już szampony nie pomagają. Czy powinnam brać antybiotyki ?

Jan ZajÄc

Witam. Jeśli nawet dostępne w aptekach preparaty (np. Nizoral) nie działają to powinna się Pani skontaktować z dermatologiem - powodem łupieżu może być np. infekcja grzybicza ale mogą to być też inne przyczyny - konieczne jest zebranie dokładnego wywiadu.