Co na upławy dla nastolatki?

witam , moja 16 letnia córka zgłosiła mi wczoraj, że ma czasami jakieś upławy. Boi się co to może być. Zastanawiam się czy mogę jej kupić coś w aptece zanim zgłosimy się do pediatry. Może jest jakiś środek, który mogłaby użyć.

Małgorzata Panek

W diagnostyce przyczyn upławów istotny jest ich kolor czy też zapach.
Około owulacji organizm produkuje więcej śluzu, co nastolatka mogłaby potraktować jako upławy.
Proszę zgłosić się z córką do ginekologa.
Pozdrawiam