Co należy robić, aby zabezpieczać się przed grzybicą pochwy?

Co należy Robić by zabezpieczać się przed grzybica pochwy w tym roku co prawda mam pierwszy raz infekcje grzybicza. Zawsze biorę lsktowaglinal zel do smarowania typu laviobiosfemina i doustnie. ?????

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W przypadku wystąpienia 3 lub więcej epizodów grzybicy pochwy wymagane jest stałe leczenie lekami p/grzybiczymi. Proszę skonsultować się z ginekologiem, który dobierze dla Pani odpowiednie leki.