Co on może czuć?

Jakiś tydzień przed feriami dowiedziałam się, że podobam się pewnemu chłopakowi, który po jakimś czasie też mi się spodobał. Chciał moje gadu-gadu, więc podałam jego koledze ;). I nie pisał przez jakieś dwa tygodnie. Dopiero po interwencji mojego kolegi (tego, który chciał mój numer, i przyznaniu się, że on też mi się podoba) napisał. Świetnie mi się z nim rozmawiało, był miły itd ;). Pisałam z nim przez jakiś czas, a potem on przestał... Na korytarzu szkolnym mówi mi "Cześć!" i to takie miłe cześć (patrzy się mi dłuuugo w oczy ;D), ale na gadu-gadu nie pisał w ogóle. I nadeszła dyskoteka walentynkowa. Poprosił mnie na pierwszej piosence i strasznie się we mnie wtulał :). Potem poszedł i mnie poprosił inny chłopak... i wtedy on poszedł tańczyć ze swoja byłą... Napisał do mnie po dyskotece na gadu gadu, cześć mówi mi dalej, takie samo... ale czy jest szansa, że coś z tego będzie? Czy dalej mu się podobam? Bo naprawdę bardzo go polubiłam.

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Na pytanie, czy podobasz się swojemu znajomemu, odpowiedzi może Ci udzielić jedynie on sam. Natomiast na pytanie, czy „coś z tego będzie”, niestety, nikt udzielić Ci odpowiedzi nie będzie w stanie. Piszesz, że bardzo go polubiłaś, a więc naturalne jest, że zastanawiasz się, jak to się dalej potoczy. Wychodzenie daleko w przyszłość, szczególnie w takich sytuacjach jest bardzo kuszące. Pojawiają się też setki pytań, na które tak bardzo chciałoby się usłyszeć odpowiedź. Na tym jednak polega urok poznawania kogoś, nawiązywania z nim bliższej relacji, aby szczególnie cieszyć się chwilą obecną. Im bardziej będziesz otwarta na faktyczne poznawanie drugiej osoby, zamiast np. przewidywania, jaka ta osoba jest i czy powinniście być razem, tym szybciej znajdziesz sama odpowiedzi na większość swoich pytań.

Pozdrawiam serdecznie!