Co oznacza aorta silnie wysycona?

Witam, proszę o interpretację zdjęcia rentgenowskiego klatki piersiowej, czyli co może oznaczać aorta silnie wysycona. Mam 41 lat.

Aorta silnie wysycona oznacza obecność w niej zmian miażdżycowych. Blaszki miażdżycowe odkładają się na ścianach aorty powodując zwężenie światła aorty.
Powinna się Pani udać do lekarza rodzinnego w celu konsultacji, ponieważ może u Pani być to spowodowane podwyższonym poziomem cholesterolu we krwi.

Pozdrawiam serdecznie.