Co oznacza badanie węzłów i zmiany w piersi?

Witam, .W prawej piersi mam nie dużą owalną dobrze ograniczoną zmianę( 0,6 cm) nieco nie jednorodnaw przewadze hipoechogeniczna. W jej obrębie drobne obszary hiperechogeniczne.Obustronnie w dołach pachwowych nieduże fizjologiczne węzły chłonne z wyraźną hiperechogeniczną wnęką. Wspomnę jeszcze tylko że zmiana ta podwoiła swoją wielkość od ostatniego badania 8 miesięcy temu. Wtedy też nosiła miano torbieli bez obszarów hiperechogenicznych.Mam 35 lat. Czy powinnam gdzieś udać się ztym wynikiem

Zmiany tego typu należy zweryfikować cytologicznie , choć w wiekszości okazują się niegrożne .Do poradni onkologicznej nie trzeba skierowania.