Co oznacza biała wydzielina z pochwy o nieprzyjemnym zapachu?

Witam , mam pewien pronlem. Mam 18 lat byłam w ciąży w październiku poroniłam bez zadnych przyczyn . i po 2 msc współżyłam z chłopakiem 2 tyg puźniej Robiłam test wynik był negatywny i parę dni puźniej dostałam okresu i teraz mam pytanie bo na bieliźnie mam białawy śluz czasami mam brzydki zapach i pojawia się lekko przezroczysty i mam jakieś dziwne uczucia co to może być?

Lek. Paweł Szadkowski

Może to oznaczać zakażenie grzybicze lub bakteryjne pochwy. Warto udać się do ginekologa, który zrobi wymaz i od razu, w razie potrzeby, przepisze konieczne leczenie.