Co oznacza biegunka przed miesiączką?

Czy to normalne że moja miesiączka trwa 1 dzień a nawet kilka godzin co często się zdarza. Dzień przed samą miesiączka mam biegunkę. Gdy się zacznie miesiączka bóle są nie do wytrzymania oblewanie zimnym potem omdlenia oraz jest mi nie dobrze... Jest to bardzo męczące cały dzień mam z życia wyjęte nie mogę normalnie funkcjonować..

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani proponuję wizytę u ginekologa, jednodniowa miesiączka raczej nie jest stanem prawidłowym