Co oznacza błona śluzowa żołądka, gładka, różowa w antrum nieznacznie zaczerwieniona?

Chciałbym zapytać się co oznacza moja gastroskopia. Przełyk, wpust, okolica podwpustowa również w inwersji poza cechami nie wydolności wpustu bez odchylen (głównie o to mi chodzi czy to refluks) błona śluzową żołądka, gładka, różowa w antrum nieznacznie zaczerwieniona. Dziękuję

Lek. Paweł Szadkowski

Opis podaje tylko, że są obecne cechy niewydolności wpustu, czy właśnie przyczyny refluksu. Pozostały opis jest w normie.