Co oznacza ból brzucha i taki słaby okres?

Witam. Pierwszy raz kochałam sie z chłopakiem w kwietniu.Okres mam regularny.Jednak po pierwszym razie był on krótki (w maju),skąpy,przerywany i bez bólu brzucha (a miewałam je często)Po czym zrobiliśmy to znowu w pierwszych dniach okresu (poniewaz zawsze na poczatku jest on bardzo słaby),chłopak przyznał sie ze zrobił to 3 razy do "środka"Teraz znów mam miesiączkę bardzo słabą.Co to oznacza? czy to przez to ze przestałam być dziewicą?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wykonać test ciążowy i skonsultować się z ginekologiem.