Co oznacza ból brzucha i ucisk w przełyku?

Witam. Od około trzech miesięcy borykam się z bólem brzucha,uciskiem w przełyku i gardle,z tego też powodu przebywałem w szpitalu. Historia zaczęła się od tego ,że były mdłości które ustąpiły ,a dwa tygodnie później ból poniżej mostka, została zrobiona gastroskopia w kierunku wrzodów ,zapalenia błony śluzowej żołądka a także pobrano wycinek w kierunku helicobakteri, wyniki były ujemne ,zrobiono USG ,badania krwi ,wszystko w porządku. Po pobycie w szpitalu objawy ustąpiły ale na krótko,następnego dnia wszystko wróciło, potem było jeszcze gorzej. Zrobione badania w kierunku pasożytów , krew utajona, USG tarczycy nic nie wykazały. Kolejna farmakologia w stronę poprawy perystaltyki jelit ,rozkurczu mięśni. Wizyta u gastrologa ,stwierdzajaca duża ilość gazów. Wdrozono też leki uspakajające ,ale i to nie wniosło wielkich zmian. Teraz jest nieco lepiej ale nadal czuję ból w okolicy pępkowej i mostkowej przy ucisku i ucisk w przełyku ,gardle lub jakby coś tam zalegało. Juz nie wiem w jakim kierunku robić badania.Proszę o pomoc

Niestety ciężko w takim przypadku pomóc z poziomu portalu. Możliwe, że rozpoznanie przybliży badanie obrazowe, np. TK. Pozdrawiam.