Co oznacza ból i obrzęk po urazie przedramienia?
Witam. Kilka lat temu miałem złamaną kość promieniową przedramienia. Od jakiegoś czasu w tym miejscu odczuwam ból plus mam obrzęk. Co to może być? Jakiś stan zapalny? Czy RTG wykaże co to może być?

MĘŻCZYZNA, 23 LAT około miesiąca temu
Dobry wieczór.
Aby odpowiedzieć na zadane pytania należało by w pierwszej kolejności przeprowadzić dokładny wywiad chorobowy, badanie fizykalne narządu ruchu które pozwoli ocenić opisane objawy i zlecić odpowiednią diagnostykę obrazową która pozwoli na odpowiedź na Pańskie pytanie.
Wskazana stacjonarna konsultacja u lekarza rodzinnego który oceni i zleci odpowiednie zalecenia np diagnostykę obrazkową i konsultację chirurga urazowego ewentualnie ortopedy.
Pozdrawiam
Mariusz Bek
Naturoterapeuta
Dietetyk