Co oznacza ból kolana po wewnętrznej stronie u 18-letniej osoby?

Ból kolana od wewnętrznej strony Od kilku dni boli mnie kolano po wewnętrznej stronie, mniej więcej miejsce przyczepu mięśnia smukłego. Nie boli przy chodzeniu, ból pojawia się dopiero, gdy zakładam nogę na nogę lub przyciągam piętę do pośladka. Kilka tygodni temu doznałam lekkiego urazu w tym miejscu, ale szybko minęło i ostatnio zaczęłam biegać i pojawił się ból. Czym to może być spowodowane? Nie doznałam żadnego urazu biegając

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to być spowodowane uszkodzeniem aparatu więzadłowego kolana. Radziłbym skonsultować się z ortopedą.