Co oznacza ból kolana u 22-latka?

Witam serdecznie. Od jakiegoś tygodnia zmagam się z bólem wewnętrznym kolana. Nie mogę szybko ruszyć, a dzisiaj po nagłym skręcie odczułem ból i od tego czasu zrobiła mi się większą przerwa tak jakby w kolanie. Na dodatek przy zakładaniu nogi na nogę wychodzi guz w dolnej wewnętrznej części kolana. Dodam, że nabawiłem się tej kontuzji, ponieważ grałem dwa dni z rzędu i po strzale piłka trafiła mi w nogę gdzie poszedł prąd, aż do kolana. Jeszcze nie robiłem USG ani nic takiego, ale pierw chciałem się dowiedzieć z czym mniej więcej się mogę liczyć.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym konsultację ortopedyczną oraz badanie USG w celu stwierdzenia jakie są w stawie urazy. Pozdrawiam.