Co oznacza ból krocza po nacięciu?

Witam! 4 lata temu urodziłam syna siłami natury. Niestety mialam naciete krocze. Obecnie jestem w 28 tygodniu drugiej ciazy. Od kilku tygodni odczuwam okropny bol w miejscu szwów po nacieciu krocza. Jakie moga byc tego przyczyny? Czy moge cos zrobic zeby zlagodzic ból. Czasem boli tak bardzo ze nie moge chodzic. Z gory dziekuje za pomoc! Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę stosować środki przeciwbólowe dopuszczalne w ciąży. Proszę również pilnie udać się z tym problemem do ginekologa.