Co oznacza ból mięśni i brzucha?

Bolą mnie całe mięśnie brzucha i żebra, co to oznacza? Zebra bolą tak że nie można ich dotknąć. Natomiast gdy leżę nie odczuwam bólu. Ostatnio w pracy od poniedziałku do czwartku pracowałem przy lekkiej pracy, natomiast w piątek musiałem trochę dźwigać być może to ma związek ? Może to ma związek?

Lek. Paweł Szadkowski

Dolegliwosci mogą być wywołane wysiłkiem. Jeśli objawy nie ustąpią w ciagu ok. tygodnia, najlepiej udać się do lekarza.