Co oznacza ból nadgarstka po upadku?

Witam, dziś postanowiłem udać się na małą przejażdżkę rowerem i niefortunnie zajechałem sobie z kolegą drogę . Obaj (przy zjeździe z górki) upadliśmy . Ja natomiast upadłem opierając się o prawą rękę. Teraz boli mnie nadgarstek gdy wykręcam go maksymalnie w prawo lub lewo . Poza tym wszystko gra , mogę spokojnie nią ruszać jak i palcami . Co powinienem zrobić ? Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Najpewniej jest to tylko stłuczenie. Może Pan stosować maści z lekiem przeciwbólowym, ewentualnie okłady, gdyby ręka spuchła. Jeśli objawy nie będą ustępowały lub stan się pogorszy, należy się udać na prześwietlenie okolicy nadgarstka.