Co oznacza ból nóg po operacji żylaków?

Witam serdecznie mam pytanie do Państwa. Półtora roku temu, miałem zabieg usunięcia żylaków w Niemczech do tej pory, zmagam się z bulem po przejść nie długiego dystansu oraz pieczenia łydki po lekkim dzwiganiu a nawet drętwienie dolnej kończyny. To co byłem u specjalisty to powiedziałem mi że mam jeszcze nie dokrwistosc środkowej żyły co jest to skomplikowane i to też może być przez to przyczyną. Nie mam pojęcia co mam dalej robić ponieważ stwierdził fakt że, jak dalej będzie boleć mogą zrobić kolejny zabieg,a nie ukrywam, że się obawiam tego. Proszę o pomoc..

Szanowny Panie, szczerze mówiąc nie jestem w stanie pomóc z poziomu portalu. Najlepiej będzie jak uda się Pan do chirurga naczyniowego