Co oznacza ból po usunięciu woreczka żółciowego u 25-latka?

Witam jestem 3 tygodnie po operacji wycięcia woreczka żółciowego. Bólu jako takiego nie odczuwalem w ogóle. Normalnie jadłem, piłem alkohol w niewielkich ilościach. Tydzień temu wypilem dużo alkoholu i trochę potanczylem. Nic się nie działo. Wczoraj postanowiłem zrobić trening. Brzucha zbytnio starałem się nie angażować jednak wiadomo że coś tam pracował ten brzuch. Już pół nocy nie spałem bo strasznie mnie bolało. Dzisiaj byłem u lekarza i dostałem skierowanie na rehabilitację. Jednak jestem w Niemczech dopiero miesiąc lekko ponad i nie znam na tyle języka żeby pogadać co mi jest. A ból dalej jest przy każdej próbie ruchu. Nawet jak leżę to mnie rwie. Co ja mam zrobić ?

Lek. Paweł Szadkowski

Powinien pan zostać zbadany przez chirurga ogólnego, który w razie potrzeby powinien poszerzyć diagnostykę.