Co oznacza ból pod łopatką?

pierwszy raz poczulam dzis straszny bol po lewej stronie plecow pod lopatka co to oznacza_

Witam. Jeśli jest to jednorazowy przypadek, nie przejmowałbym sie nim. Być może ćwiczenia fizyczne, w szczególności pływanie na plecach byłyby wskazane. Jeśli objawy będą się powtarzać pproszę odwiedzić lekarza, badanie rtg może byc wskazane