Co oznacza ból pomiędzy piersiami?

Ból pod piersiami Dzień dobry, od jakiegoś tygodnia odczuwam ból pomiędzy piersiami i pod, ale tylko gdy dotykam. Mam tam obrzęk. Byłam u lekarza rodzinnego, Pani doktor uznała, że to od stanika i dala mi maść na potluczenia i ibuptofen. Brałam przez 3 dni i obrzęk sie zmniejszył ból też, ale nadal go odczuwam. Nie wiem czy powinnam się tym martwić. Szczególnie, że dziś rano zaczęła mnie boleć prawa pacha i gdy dotykam to wyczuwam zgrubienie i ból lekki. Nie wygląda to na powiększony węzeł. Ale nie wiem co robić. Jutro mam zrobić podstawowe badania jak morfologia i mocz.

szanowna Pani jeśli leczenie zalecone przez lekarza POZ nie przyniesie skutku to proszę się udać do ginekologa