Co oznacza ból szyi i głowy?

mam zatkane ucho ale mnie nie boli ,natomiast mam bole glowy i szyi po lewej stronie ktore wchodza miesien kapturowy ,pozatym uczucie sciskania w skroniach,czasem jakby wzrok w lewym oku byl gorszy cos jak kurza slepota albo kontrast ale wszystko widze normalnie ucho gdy przechyle glowe odtyka sie ale jak chodze to znowu wraca krople i antybiotyk nie pomogly.,mam dwa zeby jeden zatrzymany pod dolna szczeka drugi wyrzyna sie pod kosc policzkowa czuje jakgby to od zebow bo badabia mam w porzadku niestety nie robilem tomografii glowy ale jest slysze strzelanie w szyi ,czasem mam bole pod zuchwowe obustronne ale nie mam powiekszonego nic niepokojacego a zyc nie moge normalnie czy to wszystko od zebow?

Lek. Paweł Szadkowski

Na pewno warto udać się do laryngologa, który pomoże ocenić ewentualne zmiany w uchu. Co do bólu to może on faktycznie wynikać z wyrzynania się ósemki, ale stan zapalny w obrębie ucha może również dawać takie dolegliwości. Jednak bez dokładnego zbadania i poszerzenia wywiadu chorobowego trudno coś więcej doradzić.