Co oznacza ból szyi i głowy?
mam zatkane ucho ale mnie nie boli ,natomiast mam bole glowy i szyi po lewej stronie ktore wchodza miesien kapturowy ,pozatym uczucie sciskania w skroniach,czasem jakby wzrok w lewym oku byl gorszy cos jak kurza slepota albo kontrast ale wszystko widze normalnie ucho gdy przechyle glowe odtyka sie ale jak chodze to znowu wraca krople i antybiotyk nie pomogly.,mam dwa zeby jeden zatrzymany pod dolna szczeka drugi wyrzyna sie pod kosc policzkowa czuje jakgby to od zebow bo badabia mam w porzadku niestety nie robilem tomografii glowy ale jest slysze strzelanie w szyi ,czasem mam bole pod zuchwowe obustronne ale nie mam powiekszonego nic niepokojacego a zyc nie moge normalnie czy to wszystko od zebow?

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Na pewno warto udać się do laryngologa, który pomoże ocenić ewentualne zmiany w uchu. Co do bólu to może on faktycznie wynikać z wyrzynania się ósemki, ale stan zapalny w obrębie ucha może również dawać takie dolegliwości. Jednak bez dokładnego zbadania i poszerzenia wywiadu chorobowego trudno coś więcej doradzić.