Co oznacza ból uszu i gardła?

Od dluzszego czasu mam uczucie swedzenia w srodku uszu i na granicy gardla i uszu. Dodatkowo zauwazylam zwiekszona wydzieline z ucha. Towarzyszy mi tez przeszywajacy bol ucha zwlaszcza gdy leze. Co to moze byc? Wczesniej ogladalo mnie dwoch latyngologow i zaden nie stwierdzil nieprawidlowosci w przewodzie.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli konsultowała się pani z laryngologiem i ten nie stwierdził nieprawidłowości to nie sądzę żeby miała pani powody do niepokoju. Czasem niespecyficzne objawy podobne do ww. mogą wynikać z zapalenia gardła lub ucha, ale jeśli była pani konsultowana to zostało to najprawdopodobniej wykluczone. Jeśli objawy będą się nasilały może pani udać się do lekarza pierwszego kontaktu.