Co oznacza ból w boku w czasie nocy?

Dzień dobry. Od miesiąca mam silne bóle prawego boku podczas leżenia i siedzenia (biodro i żebra). Ból jest szczególnie dokuczliwy w 2 cz. nocy. Ze zdjęcia rtg kręg. lędź. wynika, że mam dyskopatię, zwyrodnienie i niespojenie łuku kręgu. USG jamy brzusznej nie wykazało zmian, wyniki krwi i moczu super (miesiąc temu). Leki przeciwzapalne od lekarza rodzinnego nie wyleczyły bólu. Czy to może być nowotwór?

Dzien dobry,
dolegliwości nasilające sie noca moga sugeowac tło neuropatyczne co znaczy ze problemem jest patologia związana ogólnie rzecz ujmujac z układem nerwowym .
Dolegliwości obejmmujace okolice górnego kwadrantu bocznego brzucha i łuku żebrowego wskazują na patologie związane z kręgosłupaem piersiowym , jego dolnym odcinkiem, lub tez górnym odcinkiem lędźwiowym . w zakresie neurologia/neurochirurgia może byc to neuralgia międzyżebrowa lub tez dyskopatia w odcinku górnym lędźwiowym lub dolnym piersiowym .
Pozdrawiam i życzę rychłego powrotu do zdrowia.