Co oznacza ból w dolnej części brzucha?

Dzień dobry. Od paru dni wyczuwam ból w lewej dolnej czesci brzucha, aczkolwiek nie jest bardzo bolesny, jest znosny, dodam ze bylem przeziebiony i wlasnie w tym okresie sie zaczęło. Miejsce jest bardzo lekko zaczerwienione. Nasila sie przy pozycji siedzacej. Bardziej szczegółowo trudno opisać.

ból może mieć wiele przyczyn. może to być uraz, może być zapalenie w obrębie dróg moczowych lub inne. niezbędna jest tu specjalistyczna diagnostyka. powinien Pan udać się do lekarza