Co oznacza ból w lewym podbrzuszu?

Witam.od pieciu tygodni zle sie czuje,boili mnie w lewym podbrzuszu,brak apetytu,nudnosci,oslabienie.Mialam robiona kolonoskopie,wynik:kolonoskopia do okreznicy.jelito grube o nieco wygladzonej haustracji,poza tym bez zmian.Lekarz stwierdzil,ze organizm sam zwalczy chorobe.biore Mesopral i Tribux forte.Prosze o rade co ten wynik oznacza i czy leki mam prawidlowe.Bardzo sie boje co jeszcze mnie czeka.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Jeśli wynik kolonoskopii jest prawidłowy to może to świadczyć o czynnościowej chorobie przewodu pokarmowego. Warto również udać się na wizytę do ginekologa.