Co oznacza ból w pachwinie u 27-latki?

Witam serdecznie. Od pięciu dni odczuwam ból w prawej pachwinie, szczególnie przy chodzeniu i przerzucaniu ciężaru ciała na prawą stronę. Jest to ból mocny dlatego byłam u lekarza i przepisał ni Dicloduo biorę go od 3 dni i nie czuje tego zeby była poprawa i juz mnie to trochę denerwuje. Jeśli przyłożę rękę pomiędzy pachwinę, a prawą nogę i przycisnę, to wtedy jest lepiej. Co może oznaczać ból w prawej pachwinie? Co moge zrobić żeby zniwelować ból? Jakie maści lub tabletki? Sa domowe sposoby na złagodzenie bólu? Z gory dziękuję za pomoc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym rozszerzenie diagnostyki o poradę chirurgiczną oraz ginekologiczną. Pozdrawiam.