Co oznacza ból wątroby po jedzeniu?

Witam w moczu pojawiła się bilirubina 1.0 lekarz rodzinny powiedział że nic się nie dzieje nadmienię tylko że od jakiś 2 lat mam naczyniaka na wątrobie 7mm w ostatnim badaniu. Coraz częściej mnie boli zwłaszcza po jedzeniu

Lek. Paweł Szadkowski

Może Pani dla pewności wykonać badanie - próby wątrobowe. Gdyby objawy nie ustępowały, może Pani wykonać również usg jamy brzusznej.