Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza brak energii podczas stosowania leku Mirtor?

Dzień dobry Od 5 tygodni biorę lek mirtor w dawce 30 mg na noc oraz convival chrono w dawce 500 mg. Przed braniem tych leków miałem bardzo nasilony stan depresyjny - stany niepokoju, lęku, paniki oraz brak energii. Co prawda po 5 tygodniach brania tych leków stany lęku, niepokoju, paniki praktycznie minęły, natomiast mam ciągłe uczucie zmęczenia oraz braku energii. Mam pytanie po jakim czasie ten brak energii minie oraz czy "zmuszanie się do sportu" o umiarkowanym wysiłku pomoże przy powrocie energii do życia.
MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu

Powrót pacjenta oddziału psychiatrycznego do domu

Witam,
zażywa Pan mirtor, to jest lek przeciwdepresyjny, convival jest lekiem stabilizującym nastrój. leki przeciwdepresyjne zaczynaja działać po 4 tyg. +/- 2 tyg. trzeba poczekać jeszcze 1 tyg. i ewentualnie dołączyć bądz zmienić na inny lek przeciwdepresyjny. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy