Co oznacza brak okresu i ból podbrzusza?

Witam od 2 miesięcy nie mam okresu zamiast tego brązowe plamienia i bóle w podbrzuszu .W styczniu miałam usg i wyszła powiększona macica.Mogę być w ciąży.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli przez 2 miesiące nie ma Pani okresu, to może być Pani w ciąży. Natomiast przyczyn braku miesiączki może być wiele, od zaburzeń hormonalnych po po prostu sytuacje stresowe. Warto oznaczyć sobie beta HCG z krwi, co potwierdzi lub wykluczy ciążę.