Co oznacza brązowe plamienie po zażyciu ostatniej tabletki antykoncepcyjnej?

Witam mam pytanie odnośnie tabletek antykoncepcyjnych, zażywam tabletki belara, i w piątek wzięłam ostatnia tabletkę (21) po czym następnego dnia dostałam takie niby brązowe plamienia, co to oznacza?? Czy moge być w ciąży, przez te 21 dni tylko raz współżyłam z partnerem

Szanowna Pani, tak się może zdarzać. Objaw sam w sobie nie sugeruje ciąży. Pozdrawiam