Co oznacza brązowe plamienie w 10 tygodniu ciąży?

Dzień dobry Jestem w 10 6 tc ciąży. Dziś popołudniu zauważyłam bardzo delikatne uprawy w kolorze jasnego brązu. Czy jest to powód do zmartwień ? Dodam, że czuję się dobrze, nic nie boli. Pozdrawiam

Szanowna Pani, tak się zdarza, myślę że nie ma postaw do niepokoju, aczkolwiek zawsze warto rozwiać swoje wątpliwości u ginekologa. Pozdrawiam