Co oznacza brązowe plamienie we wczesnej ciąży?

Witam, jestem w 6tyg ciazy i mialam brazowe plamienie jednorazowo potem po dwoch dniach poszlam do lekarza powiedziałam mu ze mialam plamienie a on odpowiedział tylko 'nie szkodzi' co troszkę mnie zdziwiło ale z racji ze ma on już swoje lata to sie zna. Zrobil mi cytologie i usg dopochwowo kazal zgłosić sie za 2 tyg a wrocilam do domu i plamilam jeszcze wiecej na taki ciemny brazowy kolor i teraz znowu sie zaczęłam denerwować czy to normalne plamienie, nic mnie nie boli ale jednak strasznie sie denerwuje :( prosze o odpowiedź

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani, jeżeli badania wyszły prawidłowo to proszę się nie martwić. Serdecznie pozdrawiam