Co oznacza ciągłe drętwienie palców u stóp?

Witam jestem mężczyzną w wieku 21 lat, zmagam się od jakiegoś tygodnia z problemem takim, że drętwieją mi palce u stóp bez przerwy. Nie za bardzo wiem co jest powodem, czy to jakaś choroba, czy tylko braki w jakichś mikroelementach? Nadmienię jeszcze, że byłem od paru miesięcy i nadal jestem na dość restrykcyjnej diecie więc może stąd jakieś braki mikroelementów np: wapna? Nie mam żadnych bólów nóg, ani kręgosłupa, palce u rąk mi nie drętwieją, a jedyny objaw to drętwienie palców u stóp, a zwłaszcza prawej, niby mogę nimi poruszać , ale ciężej niż normalnie i cały czas mam uczucie mrowienia, chyba najmocniej w nocy, zwłaszcza poprzedniej bo doszło do tego tak jakby uczucie zimna i mrowienie się wzmocniło, że nie mogłem zasnąć. Stąd moje pytanie czym to jest spowodowane, co może mi być i co powinienem zrobić w tej sprawie?

Szanowny Panie, tak objawy mogą wynikać z zaburzeń elektrolitowych. Jednakże dobrze by było również wykluczyć podłoże neurologiczne