Co oznacza ciągłe zmęczenie i kaszel?

Witam od roku mam problem z kaszlem,świąt skóry szczególnie na całym ciele ale szczególnie na lewym udzie,bole podbrzusza,ciagle zmeczenie(nie mam siły dosłownie na cokolwiek) w dodatku cały czas chce mi sie spac mimo iz spie 8h,stany podgorączkowe w południe i nocy. Badanie jakie wykonałem to morfologia wyszła w porządku,tsh,mocz równiez,cukier 99,bolerioza ujemna,usg brzucha dobre,rtg klatki dobre,usg wezłów chłonnych wyszło dobrze. Moje pytanie czy to moze byc ziarnica?. Pozdrawiam.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z internistą, celem wykonania podstawowej diagnostyki.