Co oznacza ciągnąca się ślina?

Witam mam 21 lat od dłuższego czasu mam bardzo ciągnącą się ślinę ... co to oznacza ?? Nawet przy myciu zębów przy płukaniu pojawia się slina ciągnąca z języka w gadło ?

Małgorzata Panek

Gęsta ciągnąca ślina występuje w przypadku odwodnienia.
Proszę pamiętać o wypijaniu minimum 2 litry płynów dziennie oraz o właściwej higienie jamy ustnej, gdyż zbyt słabe wydzielanie śliny sprzyja próchnicy.
W przypadku utrzymywania się dolegliwości proszę zgłosić się do lekarza POZ.
Pozdrawiam