Co oznacza ciążą pozamaciczna u 47-latki?

Witam 9 marca mialam ostatnia mesiaczke ,test wychodzi pozytywny , beta wynik 435.80 , ginekolog nie widzi pecherzyka w macicy , mowi ze mize byc to ciaza wczesna i dlatego niewidoczne jest to lub jest to ciaza pozamaciczna Nie mam mozliwosvi powtorzenia Beta a ginekologa mam 30 kwietnia nie mam mozliwosvi pojscia wczesniej I boje sie czy to nie zagraza mojemu zyciu jezeli faktycznue ciaza jest pozamaciczna a wizyta dopiero 30 kwietnia Czy moje obawy sa sluszne? Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Ciąża pozamaciczna może powodować potencjalne zagrożenie życia. W razie wystąpienia silnego bólu brzucha, nagłego, silnego osłabienia lub innych niepokojących objawów należy zgłosić się na ginekologiczną izbę przyjęć szpitala. Sugerowałbym spróbować wykonać badanie i/lub przyspieszyć termin wizyty.