Co oznacza ciemnozielone zabarwienie stolca?

Mam ciemnozielony kał i (jak przynajmniej wydawało mi się na papierku) z domieszką krwi. Oprócz tego pobolewał mnie brzuch przed wydaleniem. Co to może być?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT 5 dni temu

Dobry wieczór

Ze względu na opisany kolor kału z domieszką krwi i opisanymi objawami klinicznymi wymagana jest stacjonarna wizyta u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego w celu przeprowadzenia dokładnego badania fizykalnego połączone z odpowiednią diagnostyką która pozwoli ocenić opisany stan zdrowotny i zalecić odpowiednie zalecenia, konsultacje u specjalisty gastrolog o ile lekarz uzna za stosowne.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta