Co oznacza dla mnie taki wynik tomografii?

Witam. Bardzo proszę o pomoc. Mam 29 lat, w tym dobre 10 lat lecze się na epilepsje. W wieku 7 lat miałam zapalenie opon mozgowo-rdzeniowych. Mam wadę wzroku - 6 dioptrii. Miewalam ostatnio częste bóle głowy. Mój wynik tomografii komputerowej:W lokalizacji korowo-podkorowej lewego płata czołowego hyperdensyjna zmiana 8 mm, bez cech obrzęku lokalnej tkanki mózgowej w sąsiedztwie. Zmiana nie wykazuje cech wzmocnienia po dozylnym podaniu środka cieniujacego. Wnioski: zmiana w lewym placie czołowym wymaga dalszej diagnostyki-w różnicowaniu m. in. Skapodrzewiak. Czy to jest wyrok? Co oznacza to między innymi? Czy to jest niepewne jeszcze? Bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę udać się z tym wynikiem do lekarza kierującego na badanie. Pozdrawiam.