Co oznacza długie krwawienie u 11-latki?

Moja córka dostała właśnie okres w wieku 11 lat pierwsza miesiączka i trwa już 11 dzień. Czy powinnam się martwić i iść do ginekologa obawiam się że za bardzo są zestresuje ta wizyta.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli taka sytuacja będzie się powtarzała, może być konieczna wizyta u lekarza. Przy długich miesiączkach warto sprawdzić morfologię krwi i układ krzepnięcia.