Co oznacza dokładnie mój wynik badania piersi?

Witam, proszę o informację co oznacza taki wynik badania: Sutki o budowie gruczołowo - tłuszczowej ze wzmożonym echem podścieliska. Po obu stronach nie stwierdzam obecności zmian ogniskowych ani nieprawidłowych zagęszczeń wysokiego ryzyka. W obu piersiach rozsiane torbiele BIRADS2 największa w PL na godzinie 3 o śr. 7 mm. Przewody mlekowe nie są poszerzone. Okolice pachowe -obustronnie typowe węzły chłonne. Czy powinnam się martwić?

Szanowna Pani, BIRADS 2 oznacza badanie prawidłowe, wspomniane zmiany są łagodne, bez obaw