Co oznacza duży spadek wagi u 29-latka?

Witam od kilku miesięcy po zjedzeniu posiłku i wypiciu kawy rano mam wymioty po każdym posiłku byłem w tamtym roku ma gastroskopii i nadal mam to samo niby tak nie zjechałem z wagi bo przez 6miesiecy jakieś 20 kg lecz jestem niezapokojony tymi ciągłymi wymiotami gdy zjam z wymiotuje wszystko i choć nie mam czym to nadal wymiotuje i mam bule żołądka

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wykonać ponownie gastroskopię, kolonoskopię, USG brzucha oraz RTG klatki piersiowej i skonsultować te wyniki z internistą. Pozdrawiam.